Nowe Fuegos

Nowe Fuegos

10/01/2021
Nowe Fuegos

Drodzy Klienci,

Przygotowaliśmy dla Was nową witrynę naszego sklepu internetowego.

 

Nową stroną chcemy rozwiązać wiele problemów, które zgłaszaliście. Wszystko powinno teraz działać dużo szybciej i wygodniej. Od teraz ceny w sklepach stacjonarnych i na sklepie internetowy będą takie same, dzięki czemu, możecie sprawdzić produkt na stronie internetowej, a kupić go w sklepie stacjonarnym lub odwrotnie. W przyszłości chcemy dodać opcje sprawdzania czy dany produkt jest dostępny w danym sklepie stacjonarnym. Dodaliśmy opcje wysyłki paczkomatem, bloga, szybką wyszukiwarkę itp.

 

Ze względu na zmianę silnika strony nie przenieśliśmy kont użytkowników. Prosimy o założenie konta ponownie. Na szczęście można teraz zarejestrować się dużo prościej niż przedtem. Możecie także zalogować się za pomocą Google lub Facebooka. Zdajemy sobie sprawę że najlepszym sposobem na ulepszenia tego co robimy jest słuchanie właśnie Was i wiemy też że na stronie jeszcze można wiele poprawić, dlatego jeżeli widzicie jakiś błąd lub coś do poprawy śmiało napiszcie nam email na adres: [email protected]

 

Chcemy stworzyć fajne miejsce gdzie będziecie mogli znaleźć wszystko do wyposażenia domowej spiżarni, zrobienia piwa, wina, chleba czy sera. Będziemy krok po kroku uzupełniać asortyment, tak żeby nie zabrakło niczego co będziecie potrzebowali.

Jest nami miło kiedy opowiadacie o waszych wyrobach i kiedy widzimy że to daje wam to wiele radości. Będziemy robić wszystko żeby rozwijać się razem z Wami.