BREW ENHANCER 2 Polepszacz Piwa 1kg Zobacz większe

BREW ENHANCER 2 Polepszacz Piwa 1kg

Nowy produkt

BREW ENHANCER 2-Polepszacz Piwa Domowego 1kg

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99 zł brutto

Więcej informacji

BREW ENHANCER 2-Polepszacz Piwa Domowego 1kg

 

 

 
 

Jest to specjalnie skomponowana mieszanka poprawiająca smak, zapach, oraz trwałość piany piwa domowego. Coopers - Brew Enhancer 2 to zamiennik cukru używany przy warzeniu piwa domowego z brewkitów.

W jego skład wchodzą: glukoza - odfermentowywana całkowicie pozytywnie wpływa na smak piwa (brak jabłkowego posmaku); maltodekstryna - nie fermentuje wcale, dzięki temu piwo jest pełniejsze ma lepszy smak i trwałą delikatną pianę;jasny ekstrakt słodowy - czyli 100% jasny słód jęczmienny zwiększa słodowy charakter piwa przez co piwo staje się jeszcze pełniejsze.

Zaleca się stosowanie dodatku polepszacza Coopers - Brew Enhancer przy produkcji piw z serii International (European Lager, English Bitter, Mexican Cerveza, Canadian Blonde, Australian Pale Ale), nadaje się również do wykorzystania przy warzeniu wszystkich innych rodzajów piw, w szczególności jeżeli zależy nam na podkreśleniu jego głębi i pięknego słodowego smaku i aromatu.

 

Sposób użycia:

 

 1. Wymieszaj koncentrat piwa oraz 1 kg polepszacza piwa domowego w 2 litrach wrzącej wody. Następnie uzupełnij zimną wodą do pojemności 23 litrów.

 

2. Wymieszaj dokładnie nastaw a następnie wsyp drożdże piwowarskie (nie mieszaj) i pozostaw całość, aż rozpocznie się fermentacja.

 

3. Po zakończeniu fermentacji rozlej przefermentowaną brzeczkę do butelek dodając do każdej na 0.5 litra ok. 4 g glukozy lub suchego ekstraktu słodowego.

 

Przygotowane w ten sposób piwo będzie charakteryzowało się zawartością alkoholu ok. 5% oraz doskonałym pełnym słodowym smakiem i gęstą białą pianą.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BREW ENHANCER 2 Polepszacz Piwa 1kg

BREW ENHANCER 2 Polepszacz Piwa 1kg

BREW ENHANCER 2-Polepszacz Piwa Domowego 1kg

30 innych produktów w tej samej kategorii: