Destylator 30l BIOWIN Zobacz większe

Destylator 30l BIOWIN

FU-07132

Nowy produkt

Destylator 30l BIOWIN

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

539,00 zł brutto

Więcej informacji

Uniwersalny destylator ze stali nierdzewnej, idealny do destylowania wody,  innych związków chemicznych, ale także do wykorzystania do np. gotowania potraw.

Idealny prezent dla wszystkich miłośników domowych wyrobów

W skład zestawu wchodzą:
1.) Pojemnik 30L ze stali nierdzewnej o wytrzymałości temperaturowej 190-800 st , mogący być wykorzystany także do gotowania warzyw itd., wyposażony w szeroką pokrywę z uszczelką silikonową, zamykaną po bokach solidnymi zaczepami unieruchamiającymi. Dno naczynia pobiera błyskawicznie najmniejszą ilość energii, która jest rozdzielana równomiernie na całą powierzchnię dna i tam magazynowana, przyspiesza proces gotowania co pozwala na oszczędność czasu i energii. Na środku pokrywy przygotowany otwór służący do zainstalowania chłodnicy, po boku otwór służący do zainstalowania termometru analogowego. Pojemnik przygotowany do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych (Moc kuchenek indukcyjnych nie jest wystarczająca do zagotowania zawartości pojemnika. )

2.) Chłodnicę z odstojnikiem – wykonana ze stali nierdzewnej, wraz z wężownicą z rurki o średnicy 8mm i długości 2m. Dodatkowo odstojnik pozwalający pozbyć się ubocznych frakcji destylacji oraz silikonowa uszczelka i nakrętka.

3.) Wężyk do podłączenia destylatora wraz z plastikowym złączem - wężyk igielitowy o długości 2m, z plastikowym szybkozłączem umożliwiającym łatwe podłączenie dopływu wody do chłodnicy.

4.) Zawór do odstojnika - zawór kulowy ze stali nierdzewnej 3/4.

5). Termometr analogowy do pokrywy pojemnika – termometr bimetaliczny służący do określenia temperatury pary w pojemniku, zakres temperatur: 20-110⁰C, zaznaczone są przedziały temperatur odpowiadające temperaturom wrzenia odpowiednich związków, dodatkowo zawiera dwie uszczelki oraz nakrętkę.

6.) Profesjonalny termometr elektroniczny do odstojnika wraz z wyświetlaczem LCD, służący do pomiaru temperatury oparów w odstojniku i kontroli właściwej temperatury destylacji, posiadający sondę ze stali nierdzewnej o długości 140mm, zakres temperatury: -50⁰C do +300⁰C

7.) Uchwyt, który można włożyć w środkowy otwór pokrywy oraz zaślepka do otworu na termometr.

8). Instrukcja

INFORMACJE DODATKOWE:
Maksymalne napełnienie 25L:


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Destylator 30l BIOWIN

Destylator 30l BIOWIN

Destylator 30l BIOWIN

30 innych produktów w tej samej kategorii: