Słoiki na przetwory - hurtownia

Dżemy z owoców przygotowane? Przetwory z warzyw zrobione? Grzybki zamarynowane? Świetnie! Czas znaleźć odpowiednie opakowania, które umożliwią im długie przechowywanie oraz odpowiednie wyeksponowanie zawartości. Szklane słoiki do przetworów to praktyczne oraz niedrogie rozwiązanie, które ma szereg zalet, dlatego jest tak chętnie wybierane, zarówno przez domowe gospodynie, jak i producentów zajmujących się przetwórstwem na masową skalę. U nas jedni drudzy znajdą słoje na przetwory dopasowane do wszelkich potrzeb i oczekiwań. Jako hurtownia i sklep internetowy w jednym, obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz maleńki słoiczek o pojemności 40 ml, jak również słój na przetwory mieszczący dużo ponad 1 litr. Zamawiaj na sztuki lub palety i pozwól zaskoczyć się szybką dostawą oraz wysoką jakością produktów.

Słoiki szklane na przetwory - dlaczego warto przechowywać w szkle?

Słoiki na przetwory ze szkła mają liczne zalety. Przede wszystkim są chemicznie obojętne. Nie wchodzą w reakcję, zarówno z kwaśnymi produktami, jak i zasadowymi. Nie zachodzi ryzyko, że zmienią smak zamkniętych w nich potraw. Niemal każdy produkt można zatem w nich przechowywać bez obawy, że cokolwiek się z nim stanie ze względu na opakowanie. Jeśli słoik z przetworami zostanie szczelnie zamknięty, to nic nie powinno się dostać do jego wnętrza. Żadna ciecz czy gaz nie ma wstępu do przygotowanego przez nas dżemu czy ogórków konserwowych, nawet jeśli słoik zostanie zalany wodą. Ponadto, jest to rozwiązanie bardzo praktyczne - przezroczyste szkło umożliwia łatwy wgląd do wnętrza słoika, a jednocześnie jest estetyczne - nic tak nie cieszy jak kolekcja przetworów stojąca w kuchni lub spiżarni. Słoiki szklane są również bardzo ekologiczne - można ich używać wielokrotnie przez długie lata, a one wyglądają niezmiennie dobrze. Szkło podlega również recyklingowi, zatem wybierając ten rodzaj opakowań, możemy być pewni, że nie szkodzimy planecie.

Jak wyparzać słoiki do przetworów?

W przypadku przetworów domowej roboty niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie słoików i pokrywek. Zanim Twoje przekąski trafią do słoja, należy wyparzyć naczynie oraz jego zamknięcie. Najprościej zrobić to zalewając wrzątkiem pojemniki umieszczone w komorze zlewu. Powinny pozostać w wodzie do momentu, aż ta przestygnie. Wyjmij słoiki i wytrzyj je do sucha.

Ile kosztują słoiki do przetworów? Cena

Przygotuj własne domowe wyroby. Słoiki sklep online Fuegos ma dla Ciebie w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zamknij smak i aromat potraw w eleganckich szklanych pojemnikach dedykowanych mistrzom przetwórstwa. Zamów ekologiczne produkty wielorazowego użytku dostępne już od kilkudziesięciu groszy za sztukę. Spraw przyjemność znajomym oraz rodzinie i podaruj w prezencie wyroby w ozdobnych słojach z wytłoczeniem. Polub profil Facebook, aby nie przegapić naszych nowości. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wyprzedażami.

Słoiki do przetworów - sklep

Nasz sklep internetowy i hurtownia, która oferuje słoje na przetwory, wyróżnia się jakością produktów oraz konkurencyjnymi cenami. Jako producent możemy zaproponować najlepsze, to znaczy najniższe ceny, bo sprzedajemy towary bez pośredników. Wszystkie słoiki szklane na przetwory dostępne w naszym sklepie spełniają najwyższe normy jakości i posiadają atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Wybierając ofertę fuegos, można być pewnym pełni walorów produktów, niskich cen oraz szybkiej realizacji zamówienia. Naszym atutem jest, że wszystkie towary prezentowane na stronie są dostępne od ręki w dużych ilościach. Możemy dostarczyć dowolną liczbę palet wybranego produktu już następnego dnia. Dzięki naszej ofercie Twoje przetwory zyskają odpowiednie opakowanie. Zapoznaj się z asortymentem i wybierz produkty, które najbardziej pasują do smaku, wyglądu i upodobań konsumentów.