Serowarstwo

Sprzęt i Akcesoria do serowarstwa

Sero-jogurtownica

Sero-jogurtownica z termostatem 1,5 L

Nowość

Serowarstwo, czyli produkcja sera, wykorzystuje do wyrobu mleko pochodzenia zwierzęcego oraz artykuły serowarskie, które w szerokiej ofercie znajdują się w naszym sklepie internetowym. Dostępne produkty są dedykowane wytwórstwom oraz osobom, które chcą zająć się domową produkcją serów. Dzięki nim możliwy jest wyrób pysznych, zdrowych oraz odpowiednich do swoich preferencji przysmaków. W naszym asortymencie są niezbędne do serowarstwa surowce, woski, termometry, akcesoria oraz dodatki.

Serowarstwo domowe

Serowarstwo ma swój początek w starożytnym Egipcie, gdzie już 5000 lat temu cenione były właściwości sera oraz jego smak. Obecnie sposoby jego wytwórstwa są inne, znacznie łatwiejsze niż poprzednio, dzięki czemu coraz chętniej jest on produkowany w domach prywatnych. Domowa produkcja serów to również sposób na zdrowe i pozbawione szkodliwych dodatków wyroby.

Wytwarzanie serów – hurtownia internetowa Fuegos

W naszym sklepie znajdują się najwyższej jakości artykuły, obejmujące kompletne zestawy, pozwalające na stworzenie wybornych serów. Są to kultury bakteryjne, podpuszczki, koagulanty, lipazy, konieczne akcesoria, czyli formy, miarki, podkłady serowarskie, deski, noże, krajacze, prasy oraz zestawy serowarskie – młody serowar. Z naszej oferty może skorzystać doświadczony producent serów oraz osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z serowarstwem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do poznania prezentowanych przez nas produktów. W razie pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu.

Nowości serowarskie

Najnowszy wpis

Nowe Fuegos
25 lat

doświadczenia

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do naszych klientów opakowań szklanych dla przechowywania żywności.

4 000

produktów

Cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, tak aby zapewnić Tobie wszystkiego czego potrzebujesz.

3

sklepy stacjonarne

Posiadamy sklepy stacjonarne tak aby być bliżej ciebie.

WYSYŁKA W 24H

Gwarantujemy szybką dostawę - Twoja paczka będzie gotowa do wysyłki w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy darmowy odbiór zamówionych produktów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

DARMOWY ZWROT

Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zapewniamy gwarancję bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni.