Butelki szklane - hurtownia

Trwałe butelki wykonane z grubego szkła mają szerokie zastosowanie. Do ich najwiekszych walorów należą nieprzenikalność smaków i zapachów, a także możliwość wielokrotnego użycia. Nasz sklep, a zarazem hurtownia butelek szklanych, oferuje opakowania o różnych pojemnościach, kształtach, kolorach i sposobach zamykania. Dzięki temu, zarówno domowi producenci alkoholi, jak i profesjonalne zakłady zajmujące się wyrobem różnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, mogą u nas znaleźć idealne dla siebie produkty. Zobacz butelki szklane, jakie ma w ofercie nasz sklep i ciesz się nieograniczonym wyborem asortymentu dostępnego w niskich cenach.

Butelki szklane - sklep

Nasza hurtownia szklanych butelek zapewnia szeroką ofertę swoim klientom i kontrahentom. Dysponujemy różnymi wariantami pojemnościowymi i kolorystycznymi. Umożliwiamy wybór spośród wielu typów zamknięcia. Oto, jakie pojemności oferuje nasze hurtownia butelek:

  • 100 ml - idealny rozmiar do oliwy smakowej, wódek czy nalewek,
  • 200 ml - objętość, która pozwala cieszyć się smakiem wina, mocnych alkoholi lub soków czy syropów,
  • 250 ml - sprawdzi się do oliw, octów i likierów,
  • 300 ml - świetna do soków, wody mineralnej, octu,
  • 330 ml - najlepszy do mocnych piw, nalewek, destylatów,
  • 500 ml - królowa wśród butelek, najpopularniejsza w Polsce objętość kupowanych płynów,
  • 700 ml - eleganckie opakowanie do wody mineralnej dla restauratorów,
  • 750 ml - do win i miodów pitnych,
  • 1000 ml - niezastąpiona do soków i przecierów.

Oprócz zróżnicowanej pojemności, nasza hurtownia oferuje butelki szklane w różnych kolorach (przezroczysty, zielony, jasno i ciemnobrązowy) i kształtach (np. butelka do wina typu Bordeaux). Do każdej oferowanej przez nasz sklep butelki, można dobrać odpowiednią zakrętkę, kapsel, korek lub zamknięcie patentowe.

Hurtownia szklanych butelek

Przy każdych masowych zakupach liczy się cena. Nawet, jeśli różnica w poszczególnych miejscach wynosi kilka groszy, to w dużej skali robi to znaczącą różnicę. Nasza firma oferuje wysokiej jakości produkty - wyselekcjonowane pod względem sposobu wykonania, surowców, designu - w niskich cenach. Jesteśmy konkurencyjni, bo unikamy pośredników, a poprzez nasz sklep docieramy bezpośrednio od producenta do klienta.

Opakowania szklane - hurt

Zapraszamy do długofalowej współpracy firmy handlowe, produkcyjne oraz wszelakie wytwórnie, które na codzień używają opakowań szklanych do swoich wyrobów. Obsługujemy m.in. zakłady produkujące wody mineralne, gorzelnie, rozlewnie piwa, producentów napojów i soków. Dla nas wielkość firmy nie ma znaczenia - każdego partnera w biznesie traktujemy z jednakową atencją. Nasza hurtownia jest w stanie zapewnić duże ilości wybranych rodzajów butelek w krótkim czasie. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego staramy się realizować dostawy już następnego dnia. Jako hurtownia butelek, a jednocześnie ich producent, zapewniamy najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Postaw na stabilnego kontrahenta, który zapewni Ci dostawy na czas i asortyment, którego potrzebujesz. Kilkadziesiąt rodzajów butelek dostępnych od ręki, bardzo konkurencyjne ceny i sprawna obsługa zamówień - tego wszystkiego nie zapewnią Ci inne hurtownie butelek szklanych. To wszystko znajdziesz właśnie u nas! Zapraszamy do kontaktu oraz miłej współpracy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać doradztwo i ofertę współpracy, jakiej szukasz.