O nas

Firma Fuegos Sp. z o. o. z swoją ofertą wychodzi naprzeciw każdemu, kto pasjonuje się domowym przetwórstwem. Podziwiamy Państwa wiedzę, cierpliwość, zaangażowanie oraz wytrwałość w tworzeniu własnych przetworów, wędlin, serów, soków, miodów czy też trunków. Jesteśmy dla Państwa na rynku od 27 lat. Przez ten czas nieustannie śledzimy potrzeby naszych Klientów, a także nowości pojawiające się w branży. Robimy to, aby móc nieustannie doskonalić i wzbogacać naszą ofertą o nowe produkty. Jakie produkty znajdą Państwo u nas? Oferujemy różnego rodzaju słoiki, butelki, zakrywki, gąsiory, pojemniki fermentacyjne, drożdże, produkty winiarskie, produkty piwowarskie, produkty gorzelnicze i wiele innych.

Jesteśmy przekonani, że jeśli zajmujesz się przetwórstwem domowym u nas znajdziesz odpowiednie produkty i narzędzia. Bez względu na to czy jest to winiarstwo, piwowarstwo, gorzelnictwo, pszczelnictwo, serowarstwo, piekarnictwo. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Dla Państwa wygody oferujemy sprzedaż online, a więc bez wychodzenia z domu, w wolnej chwili i bez pośpiechu mogą Państwo dokonać zamówienia. Dla osób, które wolą robić zakupy osobiście, dotknąć i na żywo obejrzeć produkt, zapraszamy do sklepów stacjonarnych. Znajdują się one w takich miastach jak: Turek, Mogilno. W każdym z naszych sklepów mogą Państwo zasięgnąć porady, wymienić się doświadczeniami, czy też podzielić swoimi osiągnięciami. Nasi pracownicy, to pasjonaci przetwórstwa domowego, którzy są doskonałymi partnerami do rozmów w tym temacie.

Fuegos, to firma, dla której priorytetem jest wysoka jakość obsługi, produktów, a także relacji z każdym z naszych Klientów.

Zapraszamy!

Nasze sklepy stacjonarne

Fuegos - Turek

ul.Kolska Szosa 33a 62-700 Turek

Telefon: 798 227 945

E-mail: [email protected]

Fuegos - Mogilno

 Ul. Mickiewicza 31 88-300 Mogilno

Telefon: 52 302 26 64

 

25 lat

doświadczenia

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do naszych klientów opakowań szklanych dla przechowywania żywności.

4 000

produktów

Cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, tak aby zapewnić Tobie wszystkiego czego potrzebujesz.

2

sklepy stacjonarne

Posiadamy sklepy stacjonarne tak aby być bliżej ciebie.

WYSYŁKA W 24H

Gwarantujemy szybką dostawę - Twoja paczka będzie gotowa do wysyłki w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy darmowy odbiór zamówionych produktów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

DARMOWY ZWROT

Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zapewniamy gwarancję bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni.