Polityka prywatności

Witamy w polityce prywatności Fuegos Sp. z o.o.

 

Kiedy mówimy "my", "nas" lub "Fuegos", to dlatego, że to my jesteśmy i jesteśmy właścicielami strony internetowej Fuegos.pl. Jeśli mówimy "polityka", mówimy o tej polityce prywatności. Jeśli powiemy "warunki użytkownika", mówimy o zasadach korzystania z ze strony. Zasady różnią się w zależności od rodzaju nawiązanego kontaktu z naszą firmą. Zbieramy określone dane osobowe na temat odwiedzających i użytkowników naszej witryny. Najczęściej spotykane typy informacji, które zbieramy, obejmują:

nazwy użytkowników, adresy e-mail, adresy IP, NIP i adresy wysyłki(celem realizacjizamówień)

inne dane kontaktowe, informacje o płatnościach, takie jak dane agenta płatności, dane transakcyjne, informacje podatkowe, obsługa zapytań, i danych analityki internetowej.

Będziemy również zbierać dane osobowe z wniosków o pracę (takich jak, twoje CV, sam formularz wniosku, list motywacyjny i notatki z rozmowy kwalifikacyjnej).

 

Jak zbieramy dane osobowe

 

Zbieramy dane osobowe bezpośrednio, gdy je nam prześlesz, automatycznie podczas odwiedzin strony internetowej.

Gromadzimy Twoje dane osobowe, wyłącznie wtedy gdy je nam przekazujesz za pośrednictwem strony internetowej www.fuegos.pl, gdy dokonasz rejestracji konta klienta, lub dokonasz u nas zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego www.fuegos.pl jak również w momencie kiedy dokonasz rejestracji w naszym newsletterze, lub wyślesz wiadomość kontaktową korzystając z formularzy zamieszczonych na strona firmy FUEGOS Sp. z. o.o.

Chociaż zazwyczaj zbieramy dane osobowe bezpośrednio od Ciebie, czasami zbieramy pewne kategorie informacji osobistych o Tobie z innych źródeł. W szczególności:

dane finansowe i / lub transakcyjne od dostawców usług płatniczych z siedzibą w Polsce i Francji w celu przetworzenia transakcji;

zewnętrzni usługodawcy (np. Google, Facebook), którzy znajdują się w USA lub Wielkiej Brytanii, którzy mogą przekazywać informacje o Tobie, gdy łączysz się, lub logujesz się na swoje konto z zewnętrznym dostawcą i wysyłają nam takie informacje, jak Twoja rejestracja i profil z tej usługi, występuje tylko wtedy, gdy używasz logowania za pośrednictwem konta na Facebook. Informacje są różne i są kontrolowane przez tego usługodawcę lub autoryzowanego pracownika za pośrednictwem ustawień prywatności tego usługodawcy.

 

W jaki sposób korzystamy z danych osobowych

 

Wykorzystamy Twoje dane osobowe:

Aby wypełnić umowę lub podjąć kroki związane z umową: w szczególności w ułatwianiu i przetwarzaniu transakcji, które mają miejsce na stronie sklepu internetowego www.fuegos.pl

 

Zastosowanie

 

- np. W miejscu zakupu produktów oferowanych w naszym sklepie.

Gdy jest to konieczne do celów, reklamowo marketingowych po wcześniejszym wyrażeniu przez

Ciebie zgody na przesłanie oferty handlowej

Aktualizowanie wiadomości operacyjnych i informacji,

- np. aby powiadamiać Cię o zmianie statusu zamówienia w celu realizacji zamówienia.

przeprowadzanie analizy technicznej w celu ustalenia, w jaki sposób poprawić jakość witryny i usługi, które świadczymy;

monitorowanie aktywności w sklepie internetowym www.fuegos.pl , np. aby zidentyfikować potencjalną nieuczciwą działalność i zapewnić zgodność z warunkami użytkownika, które mają zastosowanie do Witryny.

zarządzanie naszą relacją z Tobą, np. odpowiadając na twoje komentarze lub zapytania przesłane do nas lub prosząc o opinię lub chcąc wziąć udział w ankiecie zarządzanie naszymi sprawami prawnymi i operacyjnymi (w tym zarządzanie ryzykiem związanym z treściami i oszustwami) szkolenie pracowników Fuegos Sp. z o.o. w zakresie najlepszego sposobu obsługi naszych klientów produktów i usług