Słoiki na miód - hurtownia

Szklane słoiki to najlepszy sposób przechowywania miodu w kuchennej szafce lub domowej spiżarni. Słoiki do miodu szczelnie zamknięte pokrywką dają gwarancję zachowania wszystkich wartości zdrowotnych zawartych w płynnym złocie oraz maksymalnego wydłużenia jego trwałości. Oferta naszego sklepu zawiera specjalne słoiki na miód o różnych pojemnościach, kształtach i sposobach zamykania. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealny słoik na miód dla siebie. Jeśli potrzebujesz ich znacznie więcej niż jeden, na przykład paletę lub dwie - to żaden problem. Działamy również jako hurtownia. Zachwyć się przemyślanym designem i praktycznością słoików do miodu dostępnych na fuegos.pl.

Słoik do miodu - sprawdzony sposób przechowywania

Miód, oprócz wybornego smaku, ma rozliczne właściwości prozdrowotne. Aby zachować wszystkie walory tego specjału, należy go odpowiednio przechowywać. Jednym z najlepszych i najpopularniejszych sposobów są szklane słoiki. Miód przechowywany w odpowiednich warunkach będzie miał przydatność nawet do kilku lat! Odpowiednich, czyli jakich? Szczelnie zamknięte słoiczki z miodem powinny stać w miejscu, gdzie nie docierają promienie słoneczne. Powodują one bowiem rozkład substancji biologicznie czynnych zawartych w miodzie i jest to zjawisko niekorzystne. Ponadto, słoik z miodem powinien stać w temperaturze nie wyższej niż 20 stopni Celsjusza. Oczywiście, można również schować produkt do lodówki, ale wówczas szybciej się skrystalizuje. Najlepszym miejscem będzie szafka kuchenna lub spiżarka. Miód ze słoiczka najlepiej nakładać drewnianą szpatułką lub łyżką i bezwzględnie pamietać, aby raz oblizanej łyżki, nie wkładać z powrotem do słoika. Nieszczelnie zamknięty miód może ulec fermentacji, dlatego zawsze należy dobrać do słoika odpowiednie wieczko.

Słoiki na miód - nasza oferta

Umożliwiamy wybór słoików do miodu sposród szerokiej oferty dostępnej w naszym sklepie. Pojemności w zakresie od 40 ml do 1000 ml umożliwią właściwe dopasowanie opakowania do indywidualnych potrzeb. Pszczelarze, właściciele pasiek powinni zainteresować się wyjątkowym produktem dedykowanym dla ich branży. Jest to słoik na miód o pojemności 900 ml, posiadający charakterystyczne wytłoczenie plastra miodu na górnej i dolnej części słoja. Praktyczna pojemność wraz z budzącą pozytywne skojarzenia dekoracją, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie. Słoik ten mieści az 1,2 kilograma miodu i jest to pojemność oraz waga, którą najchętniej nabywają klienci. Oprócz walorów praktycznych, taki słoik do miodu jest po prostu bardzo ładny i swietnie się prezentuje podczas śniadań.

Słoiczki do miodu - idealny pomysł na słodki prezent

Wiele osób szuka oryginalnego pomysłu na prezent dla gości, na przykład weselnych. Najlepiej, jeśli łączy on ciekawy koncept z praktycznym zastosowaniem. Miniaturowe słoiczki do miodu stanowią doskonałą inspirację do tego, jak obdarować zaproszone osoby i mieć pewność, że będą one zadowolone. Mała porcja miodu ucieszy każdego. Jednocześnie, taki prezent to niewielki wydatek, a robi wielki efekt.

Słoik na miód - zamów przez naszą stronę

Wszystkie dostępne w naszym sklepie słoiki posiadają atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Do każdego słoika można dobrać pasujące wieczka. Nasza oferta jest skierowana, zarówno do klientów indywidualnych, jak i producentów. Jako hurtownia możemy zapewnić dużą ilość słoików dostępnych od ręki. Gwarantujemy szybką dostawę. Zamów słoiki na miód i ciesz się niezwykłą, bursztynową barwą miodu każdego dnia. Postawiony w kuchni słoiczek z miodem przywoła wspomnienie letnich dni.