Pojemnik fermentacyjny 30L z nadrukiem
Pojemnik fermentacyjny 30L z nadrukiem
  • Szerokość: 420 mm
  • Wysokość: 380 mm
SKU
10524
Pojemnik fermentacyjny 30L z nadrukiem
W magazynie
Dostępność: 10 szt
Wysyłka w: 24h
42,99 zł
34,95 zł netto za szt. cena minus VAT 23%
Do ulubionych

Pojemnik fermentacyjny 30 L z plastikową pokrywą

 

Ten profesjonalny pojemnik o pojemności 30 litrów to najlepszy przyjaciel twórcy alkoholi -  idealny do fermentowania zacieru zbożowego, brzeczki piwnej, nastawu cukrowego, moszczu czy domowego wina.

Pojemnik jest zamykany plastikowym wieczkiem - dodajemy go  w zestawie z naczyniem. W zestawie dwie uszczelki - jedna z otworem służącym do zainstalowania rurki fermentacyjnej a druga zaślepiona do ew. hermetycznego zamknięcia pojemnika. 

 

Pojemnik ma wydrukowaną skalę pojemności co zdecydowanie ułatwia napełnienie go potrzebną ilością płynu oraz ma nadrukowane cenne porady dotyczące przygotowania wspaniałego trunku takiego jak wino czy piwo.

 

Ze względu na wygodny kształt pokrywy pojemniki można postawić jeden na drugim, dzięki czemu będzie można przeprowadzić kilka fermentacji w tym samym czasie, bez zajmowania dużej ilości miejsca - w takim wypadku trzeba jednak pamiętać o wywierceniu otworu (fi 10) na kątową rurkę fermentacyjną w górnej części boku naczynia.

Wiadro fermentacyjne jest wykonane z grubego, solidnego plastiku, odpornego na przebarwienia, mogące pojawiać się przy długotrwałym kontakcie z garbnikami pochodzącymi z owoców.

Łatwość mycia produktu to jego kolejny atut - odradzamy jednak szorowanie pojemnika za pomocą szorstkich myjek, gdyż może uszkodzić to jego strukturę.

Warto zwrócić również uwagę na temperaturę wsadu i samego pojemnika - nie zalecamy aby jego zawartość przekraczała 85 st.C

 

 

 

 

Najnowszy wpis

Prawidłowe zamykanie słoika sposobem na długotrwałe przechowywanie!
WYSYŁKA W 24H

Gwarantujemy szybką dostawę - Twoja paczka będzie gotowa do wysyłki w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy darmowy odbiór zamówionych produktów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

DARMOWY ZWROT

Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zapewniamy gwarancję bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni.