Destylatory

Profesjonalna aparatura do bimbru pozwala na produkcję domowych alkoholi na bazie naturalnych, sprawdzonych składników. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości destylator do spirytusu (wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów). Polecamy urządzenia dopasowane do różnych potrzeb – destylarka do bimbru (powszechnie znana także jako tzw. bimbrownica) może mieć różną pojemność. Do wyboru pozostają m.in. destylatory 30 l, 50 l oraz 100 l, dlatego rozwiązanie dla siebie znajdą osoby, które chcą wytwarzać w domu mocne trunki na nieco mniejszą lub nieco większą skalę. Aparatura do destylacji elektryczna może zostać wykorzystana do uzyskania destylatorów owocowych, zbożowych, z maceratów ziołowych lub owocowych czy owoców ponalewkowych. Świetnie sprawdzi się do wyrobu alkoholi czystych.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Destylator do bimbru – jak działa?

Destylacją określa się rozdzielanie ciekłej mieszaniny wielu składników w procesie odparowania. Kolejnym etapem, który przeprowadza aparatura do bimbru elektryczna lub gazowa jest ponowne skraplanie składników. Destylator wykorzystuje różną lotność składników zawartych w cieczy. Urządzenie pozwala wyizolować bądź oczyścić związki składowe (np. z alkoholu, wody czy olejku eterycznego). Proces ten możliwy jest wyłącznie dla produktów o składzie gazu różniącym się od składu cieczy.

Destylarka do bimbru – jak wybrać najlepszą?

Nowoczesna aparatura do destylacji to szeroki wybór destylarek wraz z oprzyrządowaniem (filtry wstępne, szybko-złącza, termometr, nierdzewna chłodnica). Do nalewek owocowych wystarczą urządzenia podstawowe (tzw. pot still), których cena jest stosunkowo niska. Potrzebujesz dobrej jakości destylatora do spirytusu lub innego alkoholu? Możesz wybierać spośród uniwersalnych destylarek na szybkowarach, garach lub kegach. Destylatory do bimbru na kegach są trwałe, wydajne i niemal samoobsługowe. Posiadają grzałki elektryczne, dlatego urządzenie destyluje praktycznie samo – wystarczy podmieniać pojemniki odbioru.

Destylator do bimbru elektryczny

Profesjonalny destylator elektryczny pozwala wyprodukować nawet destylat o czystości sięgającej 94%. Dobre modele pracują z szybkością 1 l na godzinę. Destylarka elektryczna wykonana z nierdzewnej stali kwasoodpornej jest bezpieczna do kontaktu z żywnością, a jednocześnie trwała i łatwa w konserwacji. Wyświetlacz pokazuje aktualny stan pracy urządzenia, a zaawansowany sterownik odpowiada za kontrolę pracy (na podstawie danych dostarczanych przez precyzyjne cyfrowe czujniki temperatury).

Najnowszy wpis

Nowe Fuegos
WYSYŁKA W 24H

Gwarantujemy szybką dostawę - Twoja paczka będzie gotowa do wysyłki w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy darmowy odbiór zamówionych produktów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

DARMOWY ZWROT

Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zapewniamy gwarancję bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni.