Wędliniarstwo

Akcesoria do wędliniarstwa

Nadziewarka pozioma

1,5kg z silikonowym tłokiem

Nowość

Domowe wyroby wędliniarskie to możliwość uzyskania niepowtarzalnego smaku i aromatu, niedostępnego w tradycyjnych supermarketach, gdzie produkty te tworzone są na masową skalę. Oferujemy Państwu artykuły wędliniarskie, odpowiednie i dla małych wytwórców i osób prywatnych, chcących przygotować dla siebie zdrowe i pyszne wędliny. W naszym asortymencie znajdują się maszyny, akcesoria oraz dodatki spożywcze najwyższej jakości, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt domowych wytworów.

Wędliniarstwo

Własne mięsa zawierają zdrowe i bezpieczne składniki, co znacząco wpływa na stan człowieka. Naturalne przyprawy, przepisy oparte o sprawdzone źródła, bez użycia konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku pozwolą cieszyć się dobrym zdrowiem i jednocześnie zagwarantują wyjątkowy smak potraw. Szkodliwe dodatki, znajdujące się w niemalże wszystkich produktach żywnościowych, mają negatywny wpływ na nasze funkcjonowanie, stąd tak duże zainteresowanie domowym wyrobem wędliniarskim.

Internetowy sklep wędliniarski

Akcesoria wędliniarskie dostępne w naszej hurtowni internetowej to drobne akcesoria (haki do wędzarni, nakłuwacze do mięsa, nożyce kuchenne), formy do pieczenia, przyprawy wędliniarskie, osłonki i jelita, zrębki wędzarnicze oraz profesjonalny sprzęt, taki jak szynkowary, maszynki do mięs, lejki stalowe do kiełbas, nadziewarki, a nawet zestaw do wędzenia np. na balkonie. Wszystkie przedmioty cechują się najwyższą jakością, gwarantującą możliwość stosowania przez długi czas, zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z wędliniarstwem i poznania oferty naszego sklepu.

Nowości wędliniarskie

Najnowszy wpis

Nowe Fuegos
25 lat

doświadczenia

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do naszych klientów opakowań szklanych dla przechowywania żywności.

4 000

produktów

Cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, tak aby zapewnić Tobie wszystkiego czego potrzebujesz.

3

sklepy stacjonarne

Posiadamy sklepy stacjonarne tak aby być bliżej ciebie.

WYSYŁKA W 24H

Gwarantujemy szybką dostawę - Twoja paczka będzie gotowa do wysyłki w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy darmowy odbiór zamówionych produktów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

DARMOWY ZWROT

Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zapewniamy gwarancję bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni.